Eski Tişörtten Tablo Yapımı

 

 

0

 

Eski tişörtten tablo yapmak isteyenler için bu yazımda örnek bir çalışma paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan ve eğlenceli olan bu çalışmayı sizde evinizde eski penyeler ile yapabilirsiniz. Eski tişörtten kolay tablo yapmak için öncelikle kullanmadığınız tişörtlerinizin ön yüzünü kullanacaksınız. Bunu da gerdirme yöntemi ile yapabilirsiniz. İlk olarak çerçevenizi hazırlıyorsunuz.

Çerçevenizin üzerine penyeyi gerdirecek şekilde giydirdikten sonra iğne iplik ile veya zımba ile tabloya sabitleyebilirsiniz. Bu çalışmayı son zamanlarda tişört baskısı yapan bilgisayarcılar da öneriyor. Bilgisayarda beğendiğiniz manzara resimlerini veya güzel resimleri beyaz atlet üzerine bastırdıktan sonra aynı bu yöntemi kullanarak çerçevenin üzerine gerdirme yöntemi ile kolay tablolar yapabilirsiniz.

Eski tişörtten tablo yapmak için farklı renkte penyelerinizi veya üzerinde değişik süsler olan tişörtlerinizi kullanabilirsiniz. Eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız penyelerinizi kullanarak harika tablolar yapabilirsiniz. Evde kolay tablo yapmak için daha önce de çeşitli çalışmaları dekorasyon ve kendin yap bölümlerinde paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımda da yine sizlere eski penyeden kolay tablo yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Umarım işinize yarar. Şimdi sizleri eski tişörtten tablo yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

eski-tisortten-tablo-yapimi

table des T-shirts – Tabelle von T-Shirts – table of T-shirts – mensa T-shirts – tavolo di T-shirt – tabla de camisetas

Eski penyeden tablo yapabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Resimli anlatımda eskiyen bir penye kullanılmış ve gerçekten güzel bir görüntü ortaya çıkmış. Sizde aynı çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Arı Motifli Paspas Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir