ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK

1x1.trans

Eski tişörtten tığ işi kilim yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem geri dönüşüm çalışması yapmış olursunuz.

Hem de atmaya kıyamadığınız eski kıyafetleri dönüştürerek onlara yeni roller kazandırabilirsiniz. Tığ işi kilim yapmak için malzemeyi eski t-shirtten elde edebilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Eski tişörtten kilim yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak onlar sanırım paspas yapımıyla ilgiliydi.

Ama yine de kilim veya paspas kullanılacak evde evi güzelleştirir ve dekorasyon olarak evinizi daha cıvıl cıvıl gösterebilir.


Eski penyeden tığ işi kilim yapmak için altta yer alan çalışma da eski tişörtü malzeme yapıp, tığ ile nasıl kilime dönüştürüleceği gösterilmiş. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-tig-isi-kilim-yapmak

source

RENKLİ YÜN İPTEN KOLAY KİLİM YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*