ESKİ TİŞÖRTTEN TIĞ İŞİ KİLİM YAPMAK

 

 

0

 

Eski tişörtten tığ işi kilim yapmak için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar sayesinde hem geri dönüşüm çalışması yapmış olursunuz.

Hem de atmaya kıyamadığınız eski kıyafetleri dönüştürerek onlara yeni roller kazandırabilirsiniz. Tığ işi kilim yapmak için malzemeyi eski t-shirtten elde edebilirsiniz.

Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Eski tişörtten kilim yapmak için daha önce benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Ancak onlar sanırım paspas yapımıyla ilgiliydi.

Ama yine de kilim veya paspas kullanılacak evde evi güzelleştirir ve dekorasyon olarak evinizi daha cıvıl cıvıl gösterebilir.

 

 

Eski penyeden tığ işi kilim yapmak için altta yer alan çalışma da eski tişörtü malzeme yapıp, tığ ile nasıl kilime dönüştürüleceği gösterilmiş. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eski-tisortten-tig-isi-kilim-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ YÜN İPTEN KOLAY KİLİM YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir