ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN MİNİ PLAJ YAPMAK

 

 

0

 

Evde çocuklarınıza bahçede oynamaları için mini plaj yapmak ister misiniz? sanki cevabı evet gibi duyuyorum. Bu yazımda sizlere eski traktör lastiğinden mini plaj yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Eski lastikten mini plaj yapmak için kumu artık nereden bulursunuz bilmiyorum.

Ancak çalışmayı az çok resimli örnekten nasıl yapıldığını öğrenip, sizde evinizin bahçesine yapabilirsiniz. İnanın çocuklar çok sevinecek. Bu güzel çalışmayı yapmanız için hiçbir engel yok.

Büyük bir traktör lastiğine veya kepçe lastiğine ihtiyacınız var. Böylece içini plaj kumu ile doldurduktan sonra, çocuklarınıza harika bir mini plaj oyun alanı yapmış olacaksınız.

Bence bir düşünün. Çocuklarınızı çok mutlu edeceğinizi şimdiden söyleyebilirim. Çocukları sevindirmek sevaptır. Kolay gelsin.

 

 

eski-traktor-lastiginden-mini-plaj-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız ARABA LASTİĞİNDEN TAHTEREVALLİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir