ESKİ TRAKTÖR LASTİĞİNDEN MİNİ PLAJ YAPMAK


Evde çocuklarınıza bahçede oynamaları için mini plaj yapmak ister misiniz? sanki cevabı evet gibi duyuyorum. Bu yazımda sizlere eski traktör lastiğinden mini plaj yapmak için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Eski lastikten mini plaj yapmak için kumu artık nereden bulursunuz bilmiyorum.

Ancak çalışmayı az çok resimli örnekten nasıl yapıldığını öğrenip, sizde evinizin bahçesine yapabilirsiniz. İnanın çocuklar çok sevinecek. Bu güzel çalışmayı yapmanız için hiçbir engel yok.

Büyük bir traktör lastiğine veya kepçe lastiğine ihtiyacınız var. Böylece içini plaj kumu ile doldurduktan sonra, çocuklarınıza harika bir mini plaj oyun alanı yapmış olacaksınız.

Bence bir düşünün. Çocuklarınızı çok mutlu edeceğinizi şimdiden söyleyebilirim. Çocukları sevindirmek sevaptır. Kolay gelsin.

eski-traktor-lastiginden-mini-plaj-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*