Eski Traktör Lastiğinden Süs Havuzu Yapmak

 

 

0

 

Evde bahçeye süs havuzu yapmak için sizlere bu yazımda kendin yap projesi olarak eski traktör lastiğinden süs havuzu yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Adımları takip ederek sizde eski lastikten süs havuzu yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan süs havuzu çalışmalarına bir yenisini ekleyerek bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde evinize harika süs havuzları yapabileceksiniz.

Süs havuzu yapmak için küçük araba lastiği de kullanabilirsiniz. Bu paylaştığım çalışma da yaptığınız süs havuzunda balık dahi besleyebilir veya yetiştirebilirsiniz. Öncelikle daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Bu yazımın hatta ne altında karşınıza onlar çıkacaktır. Evde eski traktör lastiğinden süs havuzu yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

eski-traktor-lastiginden-sus-havuzu-yapmak

 

 

Süs havuzu yaparak bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Yapımı hiçte zor olmayan bu güzel projede ki adımları takip ederek sizde evde kolay süs havuzu yapabilirsiniz. Eski traktör lastiği veya kepçe lastiğinden de yapabilirsiniz. Fakat bu lastiklerin boyutları büyük olduğu için tek kişinin bahçeye getirmesi biraz zor gibi gözüküyor. Bu yüzden bu lastikleri eski lastikçilerden veya sanayi gibi yerlerden kolaylıkla bulabilirsiniz. Eski tekerlekten süs havuzu yapmak için benzer çalışmalara sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bulduğunuz eski lastiği yerleştireceğiniz çukuru açtıktan sonra içine koyabilirsiniz. Ardından üzerine branda yapılı naylon geçirdikten sonra üzerini taşlarla süs şeklinde kapatabilirsiniz. Yapımı adım adım resimli anlatımda verilmiş. Yapmanız gereken bu tür çalışmalardan anlayan birisini bulup, birlikte bu kendin yap projesini icra etmek. Kısa sürede yapabilir ve evinizin bahçesini güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://zszywka.pl/p/oczko-wodne-3291354.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Bahçeye Tahtadan Oturak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir