Eski Yün Kazaktan Çanta Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Eski yün kazaktan çanta yapmak için paylaştığım çalışmaya benzer daha önce de güzel örnek çalışmalar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın hemen altında eski kazak değerlendirme çalışmalarının örneklerine ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada eski kazaktan çanta yapmak isteyenler için çok güzel ayrıntılı anlatım yer alıyor. Adım adım nasıl yapacağınız gösteriliyor. Eski kazaktan çanta yapımı için paylaştığım resimli anlatımda gerekli olan malzemeler ise ;

  • eski kazak.
  • makas.
  • iğne iplik veya dikiş makinesi.
  • beyaz kumaş.
  • renkli kumaş.
  • çanta sapı.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve temin edebilirsiniz. Resimli anlatımda yer alan aşamaları takip ederek parçaları yapıp daha sonra birleştirme işlemlerini keyifle tamamlayabilir ve projeyi kısa sürede yapabilirsiniz. Evde eski kazaktan çanta yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

eski-yun-kazaktan-canta-yapmak

Evde eski kazaktan el çantası yapmak için paylaştığım çalışmada gösterilen son karede tamamlanmış hali hem güzel gözüküyor. Hem de elinizde bu çantayı görenler önce şaşıracaklar. Sonra bunun kazaktan yapıldığına anlam veremeyecekler. Daha önce paylaştığım eski kazak değerlendirme çalışmalarında da çanta veya değişik eşya yapma çalışmalarını gördünüz. Bu da yine benzer çalışma olarak evde kolaylıkla yapabileceğiniz güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Evde kazaktan veya kottan da çanta yapımının resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bence bu çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/29675776

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Minimon Oyuncak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir