Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak

1x1.trans

Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı tüm adımlarıyla anlatılmış. Sizde bu güzel anlatımdan yararlanarak evinizde balkonunuza veya bahçenize rengarenk sarkaç saksılık modelleri yapabilirsiniz.

Hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Hem de renkli sarkaç saksılıklarınız olmuş olur. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise oldukça basit bulunur cinsten materyallerdir. Esnek kumaş veya benzeri bez parçası, makas yeterli oluyor bu çalışma için size…

Esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda öncelikle 8 – 10 tane parçayı örgü usulü birbirinde dolayarak sarkaç saksılığın ilk adımlarını atmış oluyorsunuz. Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


esnek-kumastan-sarkac-saksilik-yapmak

Evde kolay sarkaç saksılık yapmak için esnek kumaş yada benzeri bir malzeme kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde balkonunuza mutlaka düşünmelisiniz. İnanın rengarenk kumaş parçalarından yapacağınız sarkaç saksılık modelleri ile evinizin balkonunu veya bahçesini güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları hep beğenmişimdir. Hem eğlenceli oluyor. Hem de sarkaç saksılıkların bakımı da kolay oluyor. Hem görüntü itibariyle hem de bakımı olsun gerçekten eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde evinizde bahçenize mutlaka düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.brit.co/diy-macrame-hanging-planter/

Keçeden Kolay Kutu Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*