Esnek Kumaştan Sarkaç Saksılık Yapmak

 

 

0

 

Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapılacağı tüm adımlarıyla anlatılmış. Sizde bu güzel anlatımdan yararlanarak evinizde balkonunuza veya bahçenize rengarenk sarkaç saksılık modelleri yapabilirsiniz.

Hem evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Hem de renkli sarkaç saksılıklarınız olmuş olur. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışma da malzemeler ise oldukça basit bulunur cinsten materyallerdir. Esnek kumaş veya benzeri bez parçası, makas yeterli oluyor bu çalışma için size…

Esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda öncelikle 8 – 10 tane parçayı örgü usulü birbirinde dolayarak sarkaç saksılığın ilk adımlarını atmış oluyorsunuz. Evde esnek kumaştan sarkaç saksılık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

esnek-kumastan-sarkac-saksilik-yapmak

Evde kolay sarkaç saksılık yapmak için esnek kumaş yada benzeri bir malzeme kullanabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı evinizde balkonunuza mutlaka düşünmelisiniz. İnanın rengarenk kumaş parçalarından yapacağınız sarkaç saksılık modelleri ile evinizin balkonunu veya bahçesini güzelleştirebilirsiniz.

Bu tür güzel çalışmaları hep beğenmişimdir. Hem eğlenceli oluyor. Hem de sarkaç saksılıkların bakımı da kolay oluyor. Hem görüntü itibariyle hem de bakımı olsun gerçekten eğlenceli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Sizde evinizde bahçenize mutlaka düşünmelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.brit.co/diy-macrame-hanging-planter/

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Kolay Kutu Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir