Etamin İşlemeli Kanaviçeler

etamin-islemeli-kanavice-ornekleri13-570x415

Etamin İşlemeli Kanaviçeler

Etamin işlemeli kanaviçe örneklerini bu başlık altında topluyoruz. Şimdilik bu kadar paylaşıyoruz. Ancak ilerleyen zamanlarda daha fazla etamin işlemeli kanaviçe örneklerini sizler için derleyeceğiz. En güzel etamin işleme örneklerine ulaşacağınız alttaki resimler çok işinize yarayacak. Etamin işleme işleri ile uğraşıyorsanız bu güzel örnekler her zaman ilham verici olmuştur.

Sizlerde evde etamin işleme yapıyorsanız bu güzel motiflerden yararlanabilir veya esinlenebilirsiniz. Yeni etamin örnekleri veya etamin modelleriyle alakalı çalışmaları sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Çok güzel etamin örneklerini daha önce de paylaşmıştık. Hatta anlatımlı videolar da sitemizde yer alıyor. Kolay gelsin.

etamin bestickten – etamin embroidered canvas – Etamin toile brodé – Etamin ricamato tela – canvas bordada etamin – Etamin broderet lærred

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*