Ev Yapımı Salon Aynası Resimli Anlatım

 

 

1

 

Ev Yapımı Salon Aynası Resimli Anlatım

Evde salonunuz için harika ve şık bir dekor ürünü olan bu yapımı kolay aynadan yapmak ister misiniz? Evet bu paylaşımımızda sizlere çok kolay bir şekilde bulabileceğiniz malzemeler ile evinize harika salon aynası yapabileceğinizi göstereceğiz.

Bu yazımızdaki tüm resimli anlatımlar yabancı bir siteden alınmıştır. Bazı Türk siteleri bu tür resimleri alıp, üzerine kendi web adresini yazıp, bu çalışmayı kendileri yapmış gibi göstermekte… Fakat biz bu tür anlatımlarda resimlerin üzerine kendi web adresimizi yazmıyoruz. Eğer yabancı kaynaktan alırken, üzerinde o sitenin adresi yazıyorsa da, bunu silmiyoruz.

Gelelim ev yapımı aynamıza ;

evde-salon-aynasi-yapimi3

evde-salon-aynasi-yapimi5

evde-salon-aynasi-yapimi6

evde-salon-aynasi-yapimi7

 

 

evde-salon-aynasi-yapimi8

evde-salon-aynasi-yapimi10

evde-salon-aynasi-yapimi11

evde-salon-aynasi-yapimi12

Gerçekten harika bir çalışma oldu. Yine sizlere videolu anlatımını da sunuyoruz. Farklılık olabilir. Ancak çalışma aynıdır.

hausgemachte Spiegel – home-made mirror – miroir fait maison – specchio fatto in casa – hjemmelavet spejl – Espejo hecho en casa

 

 

Daha önce paylaştığımız Böğürtlen Örgü Modeli Nasıl Yapılır? Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yeni Örnekler dedi ki:

    Bir hafta sonumu buna ayırıp ortaya güzel şeyler çıkarabilirim aslında. Salon için değil de hole güzel bir görüntü katabilir :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir