Ev Yapımı Sivrisinek Kovucu

 

 

0

 

Ev Yapımı Sivrisinek Kovucu

Yazın gelmesiyle sivrisinek problemi de yayılmaya başladı. Birçok kişi evinde sivrisineklerden kurtulmanın yolunu arıyor. Bu paylaşımımızda sizlere ev yapımı sivrisinek kovucu nasıl yapılır? göstereceğiz.

Yazımızda yer alan videoyu izleyerek, ev yapımı sivrisinek kovucu sayesinde yazın evinizde serin bir yaz geçireceksiniz. Yaz aylarının sıcağında en büyük baş belamız olan sivrisineklerden kurtulmak mümkün.

Bunu altta paylaştığım video sayesinde kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Ev yapımı sivrisinek kovucu ile artık sizde meyve sineklerinden veya sivrisineklerden korunabileceksiniz. Daha önce sizlere resimli anlatım olarak sivrisineklerden kurtulmanın anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda ise resimli anlatım yerine anlatımlı bir video paylaştım.

 

 


ev-yapimi-sivrisinek-yapimi

Yukarıdaki bir sivrisinek ve yaz aylarında sıcaklarda bizi en çok rahatsız eden en küçük düşmanımız. Kurtuluşu ise aşağıda anlatılmaktadır. Mutlaka izleyin.

Bu anlatımlı videoları anlatan arkadaş gerçekten araştırıyor ve bilgi verici yenilikler paylaşıyor. Ben de kendisinin hazırladığı bu güzel videoları alıp, sizlere ulaştırıyorum. Kolay gelsin.

Mücke – mosquito – moustique

 

Daha önce paylaştığımız Oruç Tutarken Açlık ve Susuzluk Hissetmemenin Yolları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir