Eva Kağıdından Gül Sarkaç Süs Yapmak

Eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz sarkaç süs çalışmasının resimli anlatımını paylaştım.

Eva kağıdından gül şeklinde sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Eva kağıdı kategorisinde benzer birçok çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Eva kağıdından sarkaç süs yapmak için daha önce paylaştığım güzel çalışmalar bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneririm.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz kendin yap çalışmalarını devamlı olarak sitemizde bulabilirsiniz. Evayla sarkaç süs yapmak için de yine birçok çalışmaya sitemizden anında ulaşmanız mümkün. Şimdi sizleri eva kağıdıyla sarkaç süs nasıl yapılır diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eva-kagidindan-gul-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7445.html

 

Deniz Taşından Boyama Araba Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çakıl taşı boyama araba yap, çakıl taşından boyama araba ve çakıl taşından oyuncak araba yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir