Eva Kağıdından Gül Yapımı

Eva Kağıdından Gül Yap

Eva kağıdından gül yapılışı ile ilgili bu paylaşımımızda sizlere eva kağıdı kullanarak kolay bir şekilde nasıl gül yapacağınızı gösteren resimli anlatım paylaşacağız. Eva kağıdından birçok şey yapılabilmekte… Bu yazıda paylaşacağımız resimli anlatımda ise kolaylıkla eva kağıdı ile gül yapımını öğrenebileceksiniz.

 
 

eva-kagidindan-gul-yapimi

EVA rose from construction paper – EVA stieg von Bau-Papier – EVA a augmenté à partir de papier de construction – EVA aumentou de papel de construção – EVA è passato da carta da costruzione – EVA steg fra byggeri papir

 

Örgü Bebek Patikleri başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü bebek patiği nasıl yapılır, örgü bebek patiği yapımı ve örgü bebek patik çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir