Eva Kağıdından Kelebek Sarkaç Süs Yapmak

Evde eva kağıdından yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir sarkaç süs çalışmasının yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapmak isteyenler için daha önce eva kağıdı kategorisinde çeşitli çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi sayesinde sizde çocuklarınızın odasına kelebek şeklinde sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için öncelikle malzeme olarak ister eva kağıdı kullanın. İsterseniz renkli el işi kağıdı kullanın. Malzemeleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocukların odasına veya satmak için harika sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

eva-kagidindan-kelebek-sarkac-sus-yapmak

Evadan sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine eva kağıdından kelebek sarkaç süs çalışması paylaştım. Evde çocuklarınızın odasını süslemek istiyorsanız, duvara veya kapı arkasına asabileceğiniz harika bir sarkaç süs çalışması yapabilirsiniz.

Evde eva kağıdıyla yapılan çalışmaları sitemizde ki eva kategorisinden ulaşabilirsiniz. Eva kağıdı ile yapılan sarkaç çalışmalarını çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay, hem de yaptıktan sonra evi veya kullanılan yeri çok güzelleştiriyor. Sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882893

 

Evde Değişik Tırnak Boyama Çalışması başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde tırnak boyama, garniture des ongles ve kolay tırnak süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir