Eva Kağıdından Noel Baba Magnet Yapımı

Eva Kağıdından Noel Baba Magnet Yap

Eva kağıdından noel baba şeklinde magnet veya kapı süsü olarak kullanabileceğiniz çok güzel süsler yapabilirsiniz. Resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde kolay bir şekilde eva kağıdından noel baba şablonları çıkarabilirsiniz.

 
 

Santa Claus from the EVA sheet – Weihnachtsmann aus der EVA-Folie – Père Noël de la feuille EVA – Papai Noel da folha de EVA – Babbo Natale dal foglio EVA – Julemanden fra EVA ark

 

Eva Kağıdından Noel Baba Kutusu Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eva kağıdından nasıl noel baba yapılır, eva kağıdından neler yapılır ve eva kağıdından noel baba nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Zeynep diyor ki:

    Merhaba Noel babalı magneti incelerken arka fotoğraf koyma yerini tam anlayamadım.
    Çünkü Noel babanın yüzü ve diğer fotoğrafta görünen beyaz evayı bağdaştıramadım. Rica etsem daha detaylı bir foto gönderebilirsin misiniz. Kolay gelsin. Başarılar dilerim. Ellerinize sağlık

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir