Eva Kağıdından Sarkaç Top Süs Yap

Evde eva kağıdından sarkaç top süs yapmak için daha önce sanırım bu tür çalışmalar paylaşmamıştım. Bu paylaştığım çalışma ile sizde eva kağıdından veya renkli süs kağıdından daha doğrusundan ince sünger kağıdından sarkaç top süs yapmada kullanabilirsiniz. Evde sarkaç süs yapmak için daha önce keçeden ve kartondan yapılan çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım.

Onları da yine bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. Onları inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım eva kağıdından sarkaç süs yapmak için malzemeler ise ;

  • eva kağıdı veya benzeri ince sünger.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • sünger top.
  • boncuk.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya aynılarını hobi marketlerden yada incik boncuk satılan yerlerden bulabilirsiniz. İnce sünger kağıttan sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar veriliyor. Eva kağıdını veya sünger kağıdı kat kat yaptıktan sonra makas ile kesebilirsiniz.

 
 

Daha sonra elinizle büzüştürüp, sünger top üzerine boncuklarla birlikte yapıştırabilir veya iğne gibi bir şeyle sabitleyebilirsiniz. Şimdi sizleri eva kağıdından sarkaç top süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

eva-kagidindan-sarkac-top-sus-yap

Gördüğünüz gibi çok güzel bir sarkaç top süs yapılmış. Sizde aynısını yapabilir ve evinizde süs şeklinde kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çeşitli süsleme çalışmalarında da kullanabilirsiniz. Evde sarkaç top süs yapmak için diğer çalışmalara sitemizdeki kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde de bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/12978789

 

Kalın Kumaştan Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. cloth bag, deri kumaştan çanta yap ve evde çanta nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir