Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak

Evde eva kağıdından yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere çok güzel bir eva kağıdı çalışması paylaştım. Eva kağıdından süs çiçek yapmak için el işi kağıdı da kullanabilirsiniz.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları mutlaka inceleyin. Sitemizde yer alan eva kağıdı kategorisinde de birçok çalışmanın nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımlara ulaşabilirsiniz.

Eva kağıdından yapay çiçek yapmak için resimli anlatımda aşamalar gösterilmiş. Yapmanız gereken makas ile eva kağıdını kesmek ve daha sonra yapıştırıcı ile süs çiçeğini oluşturduktan sonra vazo veya evinizde kullanmak istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde eva kağıdından sahte çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

eva-kagidindan-yapay-cicek-yapmak

source : http://stylowi.pl/13193992

 

Evde Kabak Şeklinde İğnedanlık Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay iğnelik yapmak, evde kumaştan iğnedanlık yapımı ve iğnedanlık nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir