Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Evde eva kağıdı ile birçok süsleme çalışması, maket çalışmaları ve eğlenceli çalışmalar yapılmakta… sitemizde eva kağıdı ile yapılan çalışmaları eva kağıdı kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda sizlere eva kağıdından sarkaç süs yapılışı ile ilgili güzel bir çalışma paylaşacağım. Bu çalışmayı siz renkli fon kağıdından, keçeden veya kartondan da yapabilirsiniz. Kartondan sarkaç yapılışı ile ilgili daha önce de çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise eva kağıdından sarkaç süs yapılışı ile ilgili… resimli anlatımı takip ederek, sizde evinizde kolay bir şekilde sarkaç süs çalışmasını yapabilirsiniz. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-eva-kagidindan-sarkac-sus-yapimi

papier EVA – EVA paper – EVA Papier

 

Evde Kumaştan Işıklı Tilki Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan oyuncak tilki yapılışı, evde kumaştan oyuncak tilki yapımı ve evde kumaştan tilki yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Pınar Aydın diyor ki:

    çok ilginç bilgim yoktu öğrenmiş oldum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir