EVDE GRAPON KAĞIDINDAN KUĞU YAPMAK

Grapon kağıdıyla yapılan çalışmaları paylaşmayalı bayağı olmuştu. Bu yazımda sizlere evde grapon kağıdından kuğu yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aslında bu paylaştığım origami kuğu yapmak olarak da adlandırabiliriz. Origami yani kağıt katlayarak hayvan şekilleri çizme çalışmalarını sürekli olarak sitemizde paylaşmıştım.

Hatta kağıttan dinozor yapmak için de güzel bir origami çalışması paylaştığımı hatırlıyorum. Evde origami kuğu yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde kağıt katlama tekniğiyle kuğu yapabilirsiniz.

Yapımı biraz karışık gözükebilir. Kağıt katlama tekniği ile yapılan bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki adımları takip ederek kısa sürede yapabileceğinizi tahmin ediyorum.

 
 

Benzer origami çalışmalarını sitemizde ilgili kategoride ve hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri evde grapon kağıdıyla kuğu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-grapon-kagidindan-kugu-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7277.html

 

YENİ KRALİÇE SAÇ ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. demet akalın saç modeli, hadise saç modelleri ve kolay yapılan saç modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir