Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Kağıttan Kolay Orkide Yapımı – Resimli Anlatım

Kağıttan yapılan çalışmaları gördükçe şaşırıyoruz. Bu yazımda yine sizlere paylaşacağım kağıttan yapılan orkide çalışmasına da şaşıracaksınız. Yapmak isteyenler resimli anlatımdan yararlanabilirler ve kolaylıkla evlerinde kağıttan orkide yapımını icra edebilirler. Evde kağıttan kolay orkide yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evde kolaylıkla kağıttan orkide yapabilirsiniz. Eva kağıdından orkide yapımı veya kartondan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde renkli fon kağıdından orkide yapımını da uygulayabilirsiniz. Fakat bu çalışma sanırım renkli fon kağıdından yapılmış. Yada eva kağıdından da yapılmış olabilir. Siz istediğiniz gibi bu çalışmayı dilediğiniz kağıt çeşidine göre yapabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde kağıttan kolay orkide yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi

evde-kolay-eva-kagidindan-orkide-yapimi-kagittan-orkide-yapilisi2

Papier Orchideen – paper orchids – orchidées de papier

 

Evde Kolay Eva Kağıdından Gül Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde eva kağıdından çiçek yapımı, evde eva kağıdından gül yapımı ve evde kağıttan çiçek yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir