Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Renkli Fon Kağıdından Gül Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kağıttan gül yapımı ile ilgili daha önce de çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere renkli fon kağıdından gül yapılışı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaşacağım. Detaylı bir şekilde kağıttan gül yapılışını anlatan çalışmayı takip ederek, sizde kolaylıkla bu güzel çalışmayı evinizde rahatça yapabilirsiniz. Evde renkli kağıt bulamıyorsanız, eva kağıdından gül yapabilirsiniz. Renkli kağıttan gül yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımdan yararlanarak evde basit bir şekilde bu çalışmayı yapabilirsiniz. Diğer kağıttan gül yapımı ile ilgili çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz. Kağıt – karton kategorisinde birçok çalışmayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım evde renkli fon kağıdından gül yapılışı ile ilgili anlatımlı çalışma ise şöyle ;

 
 

evde-kagittan-kolay-gul-yapimi

Papier Rosen – paper roses – roses en papier

 

Evde Kolay Ponponlu Kitap Ayracı Yapılışı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay kitap ayracı yapılışı, evde kolay kitap ayracı yapımı ve evde kolay ponponlu kitap ayracı yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir