KAĞITTAN KOLAY ÇİÇEK YAPMAK

Kağıttan kolay çiçek yapmak için bulduğum bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizinde beğeneceğinizi umuyorum. Kağıttan çiçek yapmak veya eva kağıdından çiçek yapmak isteyenler için bu tür çalışmaları aşamalı anlatımlı olarak bulup paylaşıyorum.

Benzerlerini hemen bu yazımın altında bulabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Kağıttan kolay çiçek yapıp, yapay çiçek süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Evinizi güzelleştirmek veya yapacağınız bir etkinlikte renkli kağıttan yapay çiçeklerle süsler yapabilirsiniz. Bu tür kolay yapılan yapay süs çiçek çalışmalarını hem seviyorum.

Hem de buldukça paylaşıyorum. Kağıt kategorisinde hepsini bulabilir ve onları da beğenebileceğinizi düşünüyorum. Şimdi sizleri kağıttan kolay çiçek nasıl yapılır diyenler için çalışmanın ayrıntılı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kagittan-kolay-cicek-yapmak

source

 

DESENLİ KUMAŞTAN KELEBEK TOKA YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı toka yapmak, desenli kumaşı tokaya dönüştürmek ve desenli kumaşla kelebek toka yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir