Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

Keçe ve Eva Kağıdı İle Baykuş Yapılışı

Farklı fikirler ve çalışmaları sizler için bir araya getiriyoruz. Bu yazımızda sizlere keçe ve eva kağıdı kullanarak nasıl baykuş yapabileceğinizi anlatacağız. Yine resim ve videolar ile sizlere eva kağıdı kullanarak ve keçe yardımı ile harika baykuş figürleri yapabileceksiniz. Keçeden baykuş yapımı ile ilgili diğer paylaşımlarımızı sitemizdeki keçe kategorisinden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise keçe veya eva kağıdı kullanarak harika bir baykuş yapılışı ile ilgilidir.

Şablondan yararlanarak sizde evinizde keçeden baykuş veya eva kağıdından baykuş çalışması yapabilirsiniz. Yaptığınız baykuş figürünü ise yastıklarınıza, çocuklarınızın okul çantasına veya buzdolabınıza magnet olarak da minyatür çalışmalar düşünebilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı izleyerek, sizde evinizde kolay bir şekilde keçeden baykuş çalışması yapabilirsiniz. Keçe yerine eva kağıdı da tercih edebilirsiniz. Aynı anlatımı eva kağıdından baykuş yapımı olarak da kullanabilirsiniz. Evde keçe ve eva kağıdı ile baykuş yapılışı ile ilgili anlatımlar ise aşağıdadır ;

eva-kagidinda-baykus-saat-yapimi-2

eva-kagidindan-baykus-yapilisi

 
 

eva-kagidindan-baykus-yapmak

keceden-baykus-yapimi

kece-eva-kagidi-ile-baykus-yapilisi

 

Bir başka çalışma için video ise şöyle ;

owl Filz – owl felt – hibou sentit

 

Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay sivrisinek kapanı yapımı, evde sivrilerden kurtulmak ve evde sivrisineklerden korunmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir