Renkli Fon Kağıdından Süs Kelebek Yapmak

Evde renkli el işi kağıdından kelebek süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımda nasıl yapıldığı pratik bir şekilde gösterilmiş. Daha önce de renkli el işi kağıdından yapay süs yapmak veya çiçek yapmak için birçok çalışma paylaşmıştım.

Bu yazımın altında birçok örnek çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kağıt karton bölümünde birçok süs çiçek yapmak veya yapay çiçek yapma çalışmalarının resimli anlatımları ile videolu anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Paylaştığım renkli fon kağıdından süs kelebek yapmak için resimli anlatımda nasıl katlamanız gerektiği gösteriliyor. Adımları takip ederek sizde eva kağıdından kelebek yapabilir veya renkli fon kağıdından süs yapabilirsiniz.

 
 

Şimdi sizleri evde renkli fon kağıdından süs kelebek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-fon-kagidindan-sus-kelebek-yapmak

source:  http://stylowi.pl/42094344

 

Gümüş Taşlı Bileklik Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde gümüş bileklik yap, evde kolay gri bileklik nasıl yapılır ve evde kolay gümüş bileklik yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir