Eva Kağıdından Kelebek Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde eva kağıdından yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir sarkaç süs çalışmasının yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapmak isteyenler için daha önce eva kağıdı kategorisinde çeşitli çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi sayesinde sizde çocuklarınızın odasına kelebek şeklinde sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için öncelikle malzeme olarak ister eva kağıdı kullanın. İsterseniz renkli el işi kağıdı kullanın. Malzemeleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocukların odasına veya satmak için harika sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

eva-kagidindan-kelebek-sarkac-sus-yapmak

Evadan sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine eva kağıdından kelebek sarkaç süs çalışması paylaştım. Evde çocuklarınızın odasını süslemek istiyorsanız, duvara veya kapı arkasına asabileceğiniz harika bir sarkaç süs çalışması yapabilirsiniz.

Evde eva kağıdıyla yapılan çalışmaları sitemizde ki eva kategorisinden ulaşabilirsiniz. Eva kağıdı ile yapılan sarkaç çalışmalarını çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay, hem de yaptıktan sonra evi veya kullanılan yeri çok güzelleştiriyor. Sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882893

 

Daha önce paylaştığımız Evde Değişik Tırnak Boyama Çalışması başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir