Eva Kağıdından Kelebek Sarkaç Süs Yapmak

1x1.trans

Evde eva kağıdından yapılan süs çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir sarkaç süs çalışmasının yapılışını anlatan resimli anlatım paylaştım. Evde eva kağıdından sarkaç süs yapmak isteyenler için daha önce eva kağıdı kategorisinde çeşitli çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesi sayesinde sizde çocuklarınızın odasına kelebek şeklinde sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için öncelikle malzeme olarak ister eva kağıdı kullanın. İsterseniz renkli el işi kağıdı kullanın. Malzemeleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı veya el işi kağıdı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • yapıştırıcı.

Malzemeleri kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Evde eva kağıdından kelebek sarkaç süs yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çocukların odasına veya satmak için harika sarkaç süs çalışmaları yapabileceksiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


eva-kagidindan-kelebek-sarkac-sus-yapmak

Evadan sarkaç süs yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine eva kağıdından kelebek sarkaç süs çalışması paylaştım. Evde çocuklarınızın odasını süslemek istiyorsanız, duvara veya kapı arkasına asabileceğiniz harika bir sarkaç süs çalışması yapabilirsiniz.

Evde eva kağıdıyla yapılan çalışmaları sitemizde ki eva kategorisinden ulaşabilirsiniz. Eva kağıdı ile yapılan sarkaç çalışmalarını çok beğeniyorum. Hem yapımı kolay, hem de yaptıktan sonra evi veya kullanılan yeri çok güzelleştiriyor. Sizde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882893

Evde Değişik Tırnak Boyama Çalışması başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*