Eva Kağıdından Sarkaç Süs Yapmak

 

 

0

 

Evde eva kağıdından yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşıyorum. Bu yazımda paylaştığım eva kağıdından sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizi güzelleştirecek bu güzel çalışmayı yapabileceksiniz. Adım adım nasıl yapılacağı gösteriliyor. Eva kağıdını kağıt katlama tekniği ile yani origami tekniği ile katlayarak sarkaç süs haline getirebilirsiniz. Eva kağıdı yerine el işi kağıdı da kullanabilirsiniz. Bu çalışma da hem vazo hem de süsleri eva kağıdından yapıyorsunuz. Eva kağıdından sarkaç süs yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı.
  • yapıştırıcı.
  • cetvel.
  • makas.
  • kuru ağaç dalları.
  • beyaz sprey boya.
  • ince ip.

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk olarak eva kağıdını cetvelle altıgen veya yedigen şeklinde vazoya dönüştürmek için çizip kesmeniz gerekiyor. Kestikten sonra yapıştırıcı ile parçaları birleştirebilir ve vazoyu ortaya çıkarabilirsiniz. Daha sonra kuru ağaç dallarını sprey boya ile boyadıktan sonra dallarına iple 3 boyutlu yıldız süsleri yaparak süsleyebilirsiniz. El işi kağıdından sarkaç süs yapmak için resimli anlatımdaki adımları uygulamanız yeterlidir. Şimdi sizleri mukavvadan sarkaç süs yapmak içinde kullanabileceğiniz resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

eva-kagidindan-sarkac-sus-yapmak

Eva kağıdını origami yani kağıt katlama sanatı ile katlayarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Mukavvadan sarkaç süs yapmak içinde bu güzel taslağı kullanabilirsiniz. Evde kolay sarkaç süs yapmak için sitemizde yer alan dekorasyon bölümüne göz atabilirsiniz. Diğer çalışmalar da hoşunuza gideceğini söyleyebilirim. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40222727

 

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Kolay Çardak Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir