Eva Kağıdından Tavşan Sarkaç Süs Yap

 

 

0

 

Evde kolay sarkaç süs yapmak için daha önceden de çok güzel çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde eva kağıdından tavşan sarkaç süs yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Eva kağıdından veya kartondan da bu çalışmayı yapabilirsiniz. Eğer hiç bulamıyorsanız renkli fon kağıdından tavşan sarkaç süs yapabilirsiniz. Bu çalışmadaki mantığı istediğiniz malzemede kullanabilirsiniz. Ancak sarkaç süs büzüşmemesi veya bozulmaması için biraz sert bir karton kullanmanızı öneriyorum.

Evde kolay tavşan sarkaç süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel çocuk odası sarkaç süs modelleri yapabilirsiniz. Tavşan sarkaç süs yapmak için malzemeleri ise şöyle sıralayabiliriz.

  • kalın karton veya eva kağıdı.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • sarkaç ip.
  • kalem.

Malzemeleri temin ettikten sonra tavşan kalıbını bilgisayarınızdan kopya olarak çıkartıp, mukavvanın veya eva kağıdının üzerine tutup kalem ile çizip kesebilirsiniz. Şimdi sizleri eva kağıdından tavşan sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

eva-kagidindan-sarkac-tavsan-sus-yap

Sarkaç tavşan süs çalışması için paylaştığım resimli anlatımda yer alan tavşan şablonlarını kullanarak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Daha sonra hangi malzeme ile yapacaksanız üzerinde kopya olarak kullanabilir ve kesip sarkaç süs haline getirebilirsiniz.

Sarkaç süs yaparken tavşanın ortasına bir delik ve ipi geçirdikten sonra ipi bağlarsanız delikten geçmesini engellemiş olursunuz. Böylece sarkaç süsler belirli aralıklarda olmuş olur. Bu tür çalışmaları hemen bu yazımın altında benzer yazılar şeklinde karşınıza çıkacak. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/33284172

 

 

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Ev Şeklinde El Çantası Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir