Eva Kağıdından Tohum Şeklinde Tepsi Yapmak

 

 

0

 

Bu yazımda size çok değişik ve farklı bir şekilli tepsi çalışması paylaştım. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evde eva kağıdından yapabilirsiniz. Eva kağıdını kırtasiyelerden veya hobi marketlerden kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde eva kağıdından tohum şeklinde tepsi yaparak içine kek veya pasta, kurabiyeler koyabilirsiniz.

Çocuklarınıza yada dükkanınızda müşterilerinize hazırlayacağınız bu güzel sunma şekli ile onları mutlu edebilir hatta şaşırtabilirsiniz. Böyle çalışmalar yaparak evinize gelen misafirleri de şoke etmek mümkün. İçine pasta dilimleri, kurabiye veya kek gibi kuru pasta çeşitleri koyarak sunum yapabilirsiniz. Evde kartondan da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Renkli el işi kağıdından tohum şeklinde tepsi yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • eva kağıdı.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • ip.

Malzemeleri farklı bir şekilde de kullanabilirsiniz. Eva kağıdından tohum tepsi yapmak için resimli anlatım ise şu şekildedir. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı resimli anlatımdaki adımları takip ederek sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

eva-kagidindan-tohum-seklinde-tepsi-yapmak

Eva kağıdından tohum şeklinde tepsi yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde çok güzel sunum şekilleri için çalışmalar yapabilirsiniz. Evde kartondan veya el işi kağıdından da bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Benzer renkte iki el işi kağıdını da kullanabilirsiniz. Yapımı resimli anlatımda gördüğüm kadarıyla kolay. Sizde zorlanmadan yapabileceğinizi tahmin ediyorum. İçerisine dışarıda ramazan ayında satılan atom yiyeceğini de koyabilir ve çocuklara sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/40882997

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Araba Şeklinde Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir