EVA KAĞIDIYLA LALE ÇİÇEK YAPMAK

 

 

0

 

Eva kağıdıyla lale çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapabilir ve yaptığınız yapay çiçek çalışmasını evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kağıttan çiçek yapmak için daha önce de çoğu kez çok güzel projeler paylaşmıştık. Onlar da sitemizde yer alıyor ve bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Anlatımlı eva kağıdından yapılan çiçek çalışmalarını öğrenip, kısa sürede yapıp evinizde TV ünitesi önüne veya boş vazolarda kullanabilirsiniz.

Hatta bu güzel çiçek çalışmalarından fazla ve farklı şekillerde yapıp satabilirsiniz. Anlatımlı eva kağıdından çiçek çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

eva-kagidiyla-lale-cicek-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ALÜMİNYUM TELLE MİNYATÜR KUŞ KAFESİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir