Eva Terlik Tabanına Örgü Terlik Örme Resimli Videolu

 

 

0

 

Eva Terlik Tabanına Örgü Terlik Örme Resimli Videolu

Kendi terliğinizi kendiniz örmek ister misiniz? Evet bu yazımızda sizlere ev terliğinizi nasıl kendinizin dikeceği ile ilgili bilgiler paylaşacağız. Hem de pratik malzemelerden ve çok kolay bir şekilde… Bu yazımda paylaşacağım bilgi sayesinde sizde evde kolay bir şekilde eva terlik tabanına örgü terlik örme yöntemini öğrenebileceksiniz. Önceki yazılarımda sizlere keçeden terlik yapımının anlatımlı çalışmasını paylaşmıştım. Keçe terlik modelini sitemizdeki keçe kategorisinden bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaşacağım çalışma da yine işinize yarayacak güzel bir çalışma olup, resimli anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Yine resimli anlatımın haricinde anlatımlı videoları da mutlaka takip edin. Yazımın sonunda karşınıza eva benzeri çalışmalar çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız? mutlaka bizimle paylaşın, bize facebook hesabımız üzerinden veya sitemizin altında yer alan gönder yayınlayalım kısmından gönderin sizin isminizle sitemizde yayınlayalım.

Hazır Eva terlik tabanı üzerine örgü terlik anlatımı ile sizde artık kendi el yapımı terliğinize sahip olacaksınız.

 

 

evde-eva-terlik-tabanina-orgu-terlik-orme2 evde-eva-terlik-tabanina-orgu-terlik-orme3 evde-eva-terlik-tabanina-orgu-terlik-orme4 evde-eva-terlik-tabanina-orgu-terlik-orme5 evde-eva-terlik-tabanina-orgu-terlik-orme6

Ev terliği yapımı ile ilgili farklı bir video :

EVA Pantoffeln – eVA slippers – EVA pantoufles

 

Daha önce paylaştığımız İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir