Evcil Hayvanlar İçin Minder Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evcil Hayvanlar İçin Minder Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Evinizde hayvan besliyorsanız, bu paylaşımımız tam size göre… Kolay ve pratik bir şekilde resimli anlatımdan yararlanabilir ve sizde evinizdeki hayvanlarınız için eğlenceli ve keyif sürecekleri minderler yapabilirsiniz. Eski penyeden köpek minderi yapmak için de bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Eski kazaktan yastık nasıl yapılır demeyin. Yapılıyor ve gayet de şık duruyor. Kazağı kestikten sonra içini doldurup, kenarlardan dikmeniz yeterli olacaktır.

Sizde evde eski penyeden köpek yastığı veya eski tişörtten köpek minderi yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra ortasını kabarık, kenarlardan simit şeklinde dikebilirsiniz. Daha sonra köpeğinizi mutlu edebilir ve sizde onun mutluluğuyla mutlu olabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

evcil-hayvanlar-icin-minder-yapilisi

Kissen für Haustiere – cushions for pets – coussins pour animaux de compagnie – puder til kæledyr – almofadas para animais de estimação – cuscini per gli animali domestici

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişelerden Puf Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir