Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

1x1.trans

Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde ahşap tahta kullanarak evinize şık puflar yapabilirsiniz. Daha önce basit puf yapılışı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise paylaşacağım evde ahşap tahtadan puf yapımı ile ilgili çalışmanın resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evinizde hala şık bir puf yoksa? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimde gösterilen çalışmayı sizde yapın, evinizde artık bir puf olsun. Daha önce sizlere plastik şişeden puf yapımının resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha profesyonel ve daha şık… ahşap tahta kullanarak evinize harika bir puf yapılışı ile alakalı resimli anlatım ise şöyle ;


evde-ahsaptan-puf-yapimi

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-diy-shellys-salvaged-spool-ottoman/

puff board – Conseil feuilletée – puff Bord

Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü - Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*