Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı – Resimli Anlatım

Bu güzel çalışma sayesinde sizde evinizde ahşap tahta kullanarak evinize şık puflar yapabilirsiniz. Daha önce basit puf yapılışı ile ilgili paylaşımlarım olmuştu. Bu yazımda ise paylaşacağım evde ahşap tahtadan puf yapımı ile ilgili çalışmanın resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Evinizde hala şık bir puf yoksa? bu yazımda paylaşacağım anlatımlı resimde gösterilen çalışmayı sizde yapın, evinizde artık bir puf olsun. Daha önce sizlere plastik şişeden puf yapımının resimli anlatımını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma ise daha profesyonel ve daha şık… ahşap tahta kullanarak evinize harika bir puf yapılışı ile alakalı resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-ahsaptan-puf-yapimi

source : http://www.fabartdiy.com/how-to-diy-shellys-salvaged-spool-ottoman/

puff board – Conseil feuilletée – puff Bord

 

Daha önce paylaştığımız Evde Fincandan Dökülen Yapma Çiçek Süsü - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir