Evde Ahşap Tahtadan Sarkaç Tabela Yapmak

 

 

0

 

Ahşap tahtadan sarkaç tabela yapmak için paylaştığım bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada kullanacağınız tahta parçasını marangozlardan kolaylıkla alabilirsiniz. Köyünüz varsa mutlaka kütük türü odunlar bulabilirsiniz.

Elektrikli hızar ile sizde bu incelikte bir ahşap tahta plakayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ahşaptan tahtayı bulduktan sonra yapmanız gereken ön yüzünü boyamak ve üzerine dükkanınızın ismini yazmak veya not yazmak. Ardından zincir veya ip ile onu sarkaç tabelaya dönüştürecek deliklerden civatalayıp bağlamak kalıyor.

Ahşap tahtadan sarkaç tabela yaparak dükkanınıza asabilirsiniz. Salaş bir mekana sahipseniz bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde ahşaptan sarkaç tabela yapmak için daha önce de buna benzer çalışmalar paylaşmıştım. Şimdi sizleri evde kolay ahşaptan sarkaç pano yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-ahsap-tahtadan-sarkac-tabela-yapmak

Evde tahtadan sarkaç tabela yapmak için hiç zorlanmanıza gerek yok. Paylaştığım çalışmayı bir marangoza gösterdiğinizde size ahşap tahtayı kütükten hazırlayacak ve verecek. Sizde üzerini siyah boya ile boyadıktan sonra ister tebeşir ile isterseniz sprey boya kalemi ile üzerine yazmayı düşündüğünüz notu yada yazıyı yazabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay tahta sarkaç tabela yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları ahşap işleri kategorisinde bulabilirsiniz. Bu yazımın da hemen sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar kısmından diğer farklı çalışmalara göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.michaels.com/walnut-hollow-basswood-country-round-thick/10263981.html?crlt.pid=camp.NtbxnjnsolAj#q=walnut+hollow&start=7

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Deniz Taşlarından Kolay Paspas Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir