Evde Ahşaptan Dekoratif Raf Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Ahşaptan Dekoratif Raf Yapımı – Resimli Anlatım

Evde ahşaptan dekoratif raf yapmaya ne dersiniz? tabi evde yapılışı ile ilgili kesin bir bilgi veremem. Ancak parçaları bir marangoza kestirip, evde kendiniz monte etme işlemini yapabilirsiniz. Resimli anlatımdaki çalışmayı ölçülerini kafanıza göre evinizde yapacağınız duvara göre aldıktan sonra marangoza yaptırıp, evinizde yapıştırma işlemini yapabilirsiniz. Dekoratif raf yapımı ile ilgili daha öncede paylaşımlarım olmuştu. Bu daha farklı bir çalışma olup, oldukça kolay bir yapımı da söz konusudur. Evde sizde bu tür çalışmalar yapıp, evinizin boş duvarlarını güzelleştirebilir ve işlevli raflara sahip olabilirsiniz. Evde ahşaptan dekoratif raf yapılışı ile ilgili örnek resimlere bakarak, kendiniz de aynı çalışmayı kolayca yapabilirsiniz. Dekoratif raf yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

 

étagères en bois – wooden shelves – Holzregale

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tığ İşi Yıldız Modeli Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Durdane dedi ki:

    bunu erkekler daha kolay yapar diye düşünüyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir