Evde Alüminyum Bileklik Yapmak

 

 

2

 

Evde kolay takı yapmak için bu yazımda yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışma paylaştım. Evde alüminyum bileklik yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımda adım adım tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve resimli anlatımdaki gibi alüminyumu bilekliğe dönüştürmek.

Evde el yapımı takı yapmayı sevenler için daha önce de takı tasarım bölümünde çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Kolay el yapımı takı çalışmalarını aslında ben seviyorum. Hem kolay oluyor yapmak. Hem de yaparken eğleniyorsunuz. Bu güzel çalışmayı yapıp kolaylıkla da satabilirsiniz.

Satışa sunacak bir ürününüz de olmuş oluyor. Gerçekten yapımı kolay ve eğlenceli olan bu çalışma ile el yapımı takılar yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilir veya turistik yerlerde satarak para kazanabilirsiniz. Bu sayede evinize ek gelir elde etmiş olursunuz. Evde kolay alüminyum bileklik yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • alüminyum tel.
  • kerpeten türü alet.
  • süslemek için boncuk.

Sade bileklik yapmak için boncuk veya benzeri süs malzemesi kullanmayabilirsiniz. Fakat sadelikten yana değilseniz çeşitli süslemeler ile alüminyum bileklik yaparken eklemeler yapabilirsiniz.

 

 

Evde kolay takı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmaya benzer birçok çalışmayı takı tasarım bölümüne ulaşarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde el yapımı alüminyum bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

evde-aluminyum-bileklik-yapmak

Evde kolay alüminyum takı yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde satışa sunacağınız çeşitli ürünlere de sahip olabileceksiniz. Resimli anlatımda kalp şekli yapılmış. Siz değişik şekiller veya baş harfleri de yapabilirsiniz. Alüminyum malzemesi kolay bükülebildiği için istediğiniz şekilleri yapabiliyorsunuz.

source : http://www.boholoco.com/last-minute-diy-christmas-gifts-ideas-family/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Araba Lastiğinden Sehpa Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. Ucuz Minibüs kiralama dedi ki:

    içeriklerinizi dikkatle inceledim. paylaşımlarınız için tşk ederim.

  2. can dedi ki:

    hocam güzrl paylaşımlar uzman çavuşlar olarak takip ediyoruz paylaşımlarınızı uzmancavus.biz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir