Evde Amigurumi Fil Örgü Oyuncak Yapımı

evde-amigurumi-fil-orgu-oyuncak-yapimi2-737x415

Evde Amigurumi Fil Örgü Oyuncak Yapımı

Amigurumi yani örgü oyuncak denildiğinde ilk akla güncel paylaşımlarla sitemiz gelmektedir. Örgü fil oyuncak yapımı ile ilgili daha önce de sizlere anlatımlı video paylaşmıştım. Bu makalemde de yine sizlere evde amigurumi fil örgü oyuncak yapılışı ile ilgili resimli anlatım ile videolu anlatım paylaştım. Amigurumi oyuncak yapımını öğrenerek çocuklarınıza son derece sağlıklı örgü oyuncaklar yapabilirsiniz. Piyasada satılan tüm oyuncaklar yapay veya karışım maddesi ile yapıldığı için çocuklarınızın sağlığını tehdit etmektedir.

Amigurumi oyuncak modeli yapımını anlatan birçok çalışmayı makalepark.com sitemizde yer alan amigurumi bölümünde birçok çalışmayı bulabilirsiniz. Örgü oyuncak yapımı ile ilgileniyorsanız sitemizdeki çalışmaların yapılışını anlatan bölümlerden yapımını öğrenebilir ve sizde çocuklarınıza örgü oyuncaklar yapabilirsiniz. Örgü oyuncak yapımını öğrenerek evinize ek kazanç da elde edebilirsiniz. Örgü oyuncak modeli yapılışını kolaylıkla öğrenebilir ve evden para kazanmak için yeni örgü oyuncaklar yapıp satabilirsiniz.

Amigurumi kategorisinde değişik örgü oyuncakların yapılışını anlatan çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen sonunda karşınıza benzer yazılar bölümü çıkacak. Bu bölümden de istediğiniz çalışmalara ulaşabilir ve yapımını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Örgü fil oyuncak yapımı çalışmalarını beğeniyorsanız, sitemizde hemen hemen her gün güncel bir şekilde amigurumi çalışmalarını paylaşıyorum. Amigurumi bölümünde birçok örgü oyuncak çalışmasına ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim oyuncak örgü fil yapımı ile ilgili resimli anlatım ve anlatımlı videoya ;

Örgü fil oyuncak çalışmasını ister çocuklarınıza yapabilirsiniz. İsterseniz de örgü fil oyuncağını yapıp satışa sunarak evinize ek gelir kazanabilirsiniz. Turistik yerlerde yaşıyorsanız mutlaka bu tür örgü oyuncakları satacağınız müşterileriniz olacaktır. Bu tür çalışmaları yapıyorsanız veya yapmaya hevesliyseniz bir web sitesi de açıp, ürünlerinizi tanıtabilir ve sosyal medya aracılığı ile tüm ürünlerinizi birçok insana ulaştırabilirsiniz.

Altta ise amigurumi fil yapımı ile ilgili anlatımlı bir video paylaştım. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

source : http://www.amigurumitogo.com/2014/05/Elephant-free-amigurumi-pattern.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*