EVDE ANLATIMLI KOLAY ÖRGÜ PATİK YAPMAK

 

 

0

 

Evde kolay yapılan patik çalışmalarının anlatımlarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda yine sizlere anlatımlı örgü patik modeli yapmak için güzel bir çalışmanın detaylı anlatımını paylaştım.

Damla hanımın paylaşımlarını sunmaya devam ediyorum. Evde kolay patik yapmak için anlatımlı videodan yararlanarak adımlarını uygulayabilir ve sizde çok kısa sürede bu güzel patik çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Örgüden patik yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma Türkçe olup, detaylarını kısa sürede öğrenebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra çocuklarınıza veya yeni bebeği olanlara çok güzel örgü patikler yapabilirsiniz.

Evde kolay patik örgüsü yapmayı öğrenmek isteyen bayanlar için daha önce de çok çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı video ve 1 adet örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-anlatimli-kolay-orgu-patik-yapmak

https://www.youtube.com/watch?v=wRSnUgOP30k

 

 

Daha önce paylaştığımız 2017 PRENSES SAÇ MODELİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir