Evde Arkadaşlık Bileklik Yapmak

evde-arkadaslik-bileklik-yapmak2

Evde Arkadaşlık Bileklik Yapmak

Evde kolay arkadaşlık bilekliği yapımı ile ilgili daha önce de çeşitli çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere basit ve hızlı bir şekilde iplerden arkadaşlık bileklik örme çalışması paylaştım. Çok kolay bir şekilde resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kendiniz için veya arkadaşlarınıza yapabileceksiniz.

Evde arkadaşlık bileklik malzemesi ;

  • renkli ipler.

Fazla malzemeye ihtiyacınız olmadan elleriniz ile örgü işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ipleri kullanarak değişik örgü bileklikler de yapabilirsiniz. Yaptığınız bu güzel çalışmayı arkadaşınıza veya sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Genelde bu tür takıları turistik yerlerde seyyar takı satanlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel arkadaşlık bileklik çalışmasını yaparak turistik yerlerde sizde satışa sunabilirsiniz. Böyle çalışmalar yaparak evinize ek gelir getirmeniz de mümkün. Şimdi sizleri evde kolay arkadaşlık bileklik yapılışını anlatan resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-arkadaslik-bileklik-yapmak

Evde kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bolca görebilirsiniz. Yine bu yazımızın hemen altında benzer çalışmalara ulaşabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Evde el yapımı takı yapılışı ile ilgili çalışmaları takı tasarım kategorisinde çoğunlukla bulmanız mümkün. Sizde evde takı yapımı ile ilgileniyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://honestlywtf.com/diy/diy-heart-friendship-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*