Evde Arkadaşlık Bileklik Yapmak

 

 

0

 

Evde Arkadaşlık Bileklik Yapmak

Evde kolay arkadaşlık bilekliği yapımı ile ilgili daha önce de çeşitli çalışmaları paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere basit ve hızlı bir şekilde iplerden arkadaşlık bileklik örme çalışması paylaştım. Çok kolay bir şekilde resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı kendiniz için veya arkadaşlarınıza yapabileceksiniz.

Evde arkadaşlık bileklik malzemesi ;

  • renkli ipler.

Fazla malzemeye ihtiyacınız olmadan elleriniz ile örgü işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Birbirinden farklı ipleri kullanarak değişik örgü bileklikler de yapabilirsiniz. Yaptığınız bu güzel çalışmayı arkadaşınıza veya sevdiğiniz kişilere verebilirsiniz. Genelde bu tür takıları turistik yerlerde seyyar takı satanlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu güzel arkadaşlık bileklik çalışmasını yaparak turistik yerlerde sizde satışa sunabilirsiniz. Böyle çalışmalar yaparak evinize ek gelir getirmeniz de mümkün. Şimdi sizleri evde kolay arkadaşlık bileklik yapılışını anlatan resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

evde-arkadaslik-bileklik-yapmak

Evde kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bolca görebilirsiniz. Yine bu yazımızın hemen altında benzer çalışmalara ulaşabilir ve onları da inceleyebilirsiniz. Evde el yapımı takı yapılışı ile ilgili çalışmaları takı tasarım kategorisinde çoğunlukla bulmanız mümkün. Sizde evde takı yapımı ile ilgileniyorsanız sitemizdeki diğer çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Kolay gelsin.

source : http://honestlywtf.com/diy/diy-heart-friendship-bracelet/

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Yaprak Kase Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir