Evde Ayakkabı Askılığı Yapımı

evde-kolay-ayakkabi-askiligi-yapimi-737x415

Ayakkabı askılığı nasıl yapılır

Evde basit şeylerden kolay askılık çalışmaları yapabiliriz. Elbise askısını ayakkabı askısına dönüştürebileceğiniz faydalı bilgi. Beğendim ve kolay bir şekilde yaparak kullanmaya başladım. Anlatımlı çalışmayı kolayca yapabilir ve sizde evinizde işe yaramayan fazlalık askıları değerlendirebilirsiniz.

Nasıl yapıldığını anlatan kardeşimiz detaylarıyla veriyor. Elbise askılığından ayakkabı askılığı yapımı çalışmasını zorlanmadan yapabileceğinizi söylemek isteriz. Bu tür güzel değerlendirme çalışmalarını daha önce de paylaştık.

Onları da hemen altta benzer yazılar kısmından bulup inceleyebilirsiniz. Değişik güzel çalışmaları bulacağınız sitemizde benzer güzel projeleri sizde yaptıysanız bize gönderebilirsiniz.

Elbise askılığı değerlendirme çalışmalarını buldukça hem yapmak istiyor hem de daha değişik neler yapacağımızı araştırmayı seviyorum. Sizler de benim gibi bu güzel çalışmaları araştırarak bulabilirsiniz.

Eğer değişik ve farklı çalışmalar yapıyorsanız bize içerik olarak gönderebilirsiniz. Hemen altta bu güzel çalışmanın örnek resim var. Yine anlatımlı videoyu sonuna kadar izleyerek sizde çok güzel şeyler yapabilirsiniz.

Daha güzel kendin yap çalışmalarında buluşmak dileğiyle. Bu güzel dekorasyon çalışmasını yani değerlendirme çalışmasını sevdiyseniz paylaşırsanız mutlu olurum. Kolay gelsin.

evde-kolay-ayakkabi-askiligi-yapimi
evde-kolay-ayakkabi-askiligi-yapimi

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*