Evde Bahçeye Ahşap Paletten Çilek Tarlası Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Bahçeye Ahşap Paletten Çilek Tarlası Yapımı – Resimli Anlatım

Evinizin bahçesinde çilek yetiştirmeye ne dersiniz? Bu güzel çalışmayı ahşap paletten yapmak ise mümkün… paylaşacağım resimli anlatımdaki gibi sizde bahçenize bu çalışmayı aynen yapabilirsiniz. Resimli anlatımda olduğu gibi sizde bahçenizin boyutuna göre hazırlayacağınız alanı belirleyebilirsiniz. İster çilek yetiştirin isterseniz başka bir çalışma yapın. Ancak resimli anlatımlarda çilek üretimi gösterilmiş. Sizde bu güzel çalışmayı bahçeniz için yapabilir ve bahçenizde çilek üretimi yapabilirsiniz. Evde bahçeye ahşap paletten çilek tarlası yapabilir ve çocuklarınız ile organik çilekler tüketebilirsiniz. Evde ahşap palet kullanarak bu çalışmayı sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ahşap paletten çilek serası yapımı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

 

source : http://www.goodshomedesign.com/wood-pallet-vegetable-garden/

palettes en bois fraises – wooden pallets strawberries – Holzpaletten Erdbeeren

 

Daha önce paylaştığımız Evde Balondan Çikolata Kalıbı Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir