Evde Bahçeye Basit Süs Havuzu Yapmak – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Bahçeye Basit Süs Havuzu Yapmak – Resimli Anlatım

Evde bu güzel çalışmayı bahçenize yapabilir ve çok güzel bir mini süs havuzuna sahip olmuş olursunuz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada kullanılan malzemeler ise ; havuzunun büyüklüğünü oluşturacak geniş bir kap veya benzeri malzeme, kazma, kürek, süs taşları, su…

 

 

Gördüğünüz gibi yapımı oldukça kolay olan bu çalışmayı sizde evinizin bahçesine küçük süs havuzu şeklinde yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları sizlere sıkça paylaşmıştım. Hatta sitemizde eski araba lastiğinden süs havuzu yapımı ile ilgili de çalışmalar bulabilirsiniz. Bu yazımın sonunda da benzer süs havuz projelerinin yapılışını anlatan bağlantılarla karşılaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım evde bahçeye basit süs havuzu yapmak adlı projeyi sizde evinizin bahçesine, köyünüzde evin önüne veya düşündüğünüz yerlere kolaylıkla yapabilirsiniz.

source : http://www.thegardenglove.com/diy-project-contemporary-garden-water-feature-less-than-30/

kleinen Zierteich – petite piscine ornementale – small ornamental pool

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tığ İşi Çilek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir