Evde Bahçeye Dekoratif Oturak Bank Yapımı – Resimli Örnekler

 

 

0

 

Evde Bahçeye Dekoratif Oturak Bank Yapımı – Resimli Örnekler

Evinize klasik oturak veya banklar yerine daha değişik oturma yerleri yapmayı düşünüyorsanız, bu yazımda paylaşacağım çalışmalar işinize yarayabilir. Fikir edinmeniz amacıyla paylaştığım bu güzel çalışmalar alıntı resimlerdir. Evde bahçeye bank yapılışı ile ilgili anlatımı henüz yok. Ancak ilerleyen günlerde nasıl yapıldıklarıyla ilgili anlatımlı çalışmalarını bulup, sizlere yine bu başlık altından paylaşacağım. Evde bahçeye dekoratif oturma grubu ile ilgili önceden de sizlere paylaşımlar yapmıştım. Hatta ahşaptan bahçeye oturak yapılışı ile ilgili yapımını anlatan yazılara dekorasyon bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda ise sizlere bahçenizi güzelleştirecek harika oturak modellerini, bank modellerini paylaşacağım. Buyurun ;

 

 

Sitz – seat – siège

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tangram - Tangran Zeka Oyun Kağıtları Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir