Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Bahçeye Kolay Rüzgar Gülü Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Sitemizde birçok farklı rüzgar gülü yapımı ile ilgili çalışma bulabilirsiniz. Hemen hemen hepsi de birbirine benzer. Fakat bu yazımda paylaşacağım çalışma hem farklı hem de çok güzel… mutlaka evinizin bahçesine veya balkonunuza yapmanızı öneririm. Yapımı oldukça kolay ve basitçe bulabileceğiniz malzemeler sayesinde pratik bir şekilde evde kolayca rüzgar gülü yapımından yararlanarak bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Evde bahçenize veya balkonunuza kolay yapılan bu rüzgar gülü süsünü yaparak, etrafınıza güzellik katabilirsiniz. Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Hele ki farklı bir çalışma ise ve ilk kez yapacak olursak daha bir güzel oluyor. Evde bahçeye kolay rüzgar gülü yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatımlar alıntıdır. Yapanların ellerine sağlık, ancak fikir alma amacıyla paylaşılmıştır. Sizde kolaylıkla resimlerden yararlanabilir ve evinize bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Evde bahçeye rüzgar gülü yapılışı ile ilgili anlatımlı resimler ise şöyle ;

 

 

 

Windrose – wind rose – vent rose

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Grafon Kağıdından Sümbül Çiçek Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir