Evde Bahçeye Kuş Besleme Çubuğu Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Bahçeye Kuş Besleme Çubuğu Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bahçenize kuşlar için besleme çubuğu yapabilirsiniz. Nedir bu besleme çubuğu? diyecek olursanız. Bahçenizde ekmek kestiğiniz bir yer varsa ve mangal yaparken ekmek doğradığınız yere çok güzel ve kolay bir şekilde kuş besleme çubuğu yapabilirsiniz. Resimli anlatımını paylaşacağım çalışmanın benzerini yapabilirsiniz. Eğer böyle bir çalışma bahçenizde varsa, buna ek olarak resimli anlatımda paylaşılan çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Aslında doğadaki dostlarımıza su içebilecekleri ve insanlardan uzak rahat hissedecekleri pet şişeler de yapabiliriz. Şahsen ben evimin camına 2.5 lt’lik bir kola şişesinin sırt kısmını kesip, pencereye sabitledim. Su bittikçe arada dolduruyorum. Bazen su içtiklerini yakalıyorum. Gerçekten güzel bir duygu, hem sevap hem de bu sıcaklarda nasıl biz dolaptan soğuk su alıp içiyorsak, onlarda doğada her an su bulamıyorlar ve su bulduklarında hemen içmek istiyorlar. Bu yüzden herkes evinin belirli yerlerine su kapları bırakırsa güzel olur.

 

 

evde-bahceye-kus-besleme-cubugu-yapimi

evde-bahceye-kus-besleme-cubugu-yapimi2

source : http://www.boredpanda.com/diy-cutting-board-bird-feeder/http://www.boredpanda.com/diy-cutting-board-bird-feeder/

birdseed – Vogelfutter – Futterhäuschen – bird feeders – mangeoires d’oiseaux

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kartondan Renkli Trafik Lambası Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir