Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Evde Bahçeye Tuğladan Basit Soba Yapımı – Resimli Anlatım

Pratik çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel bir projeyi paylaşacağım. Evde bahçeye tuğladan basit soba yapımı ile ilgili paylaşacağım örnek resim ve anlatımlı videodan yararlanarak sizde bu güzel fikri bahçenize uygulayabilirsiniz. Pratik bir şekilde bahçenize hızlıca soba yapmanız gerekirse bu fikir aklınıza gelebilir ve anında yapabilirsiniz.

Yapımı oldukça basit olan bu çalışmayı birkaç tuğla ile yapabilirsiniz. Bahçenize daha sonradan kaldırmanız gerektiğinde zorlanmayacağınız çok güzel bir fikir ve hızlıca evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Anlatımlı videoda nasıl yapıldığı adım adım gösterilmektedir. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan pratik çalışmalar kategorisinde fazlaca bulabilirsiniz.

 

 

bahceye-tugladan-basit-soba-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-brick-rocket-stove-for-7-00/

Ziegelofen – poêle de brique – brick stove

Daha önce paylaştığımız Evde Ahşap Tahtadan Puf Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. yeni hobiler dedi ki:

    Eskiden bunun için demirden semaverler vardı ama bunun tasarımı daha hoş semaverin yerini alıcak gibi duruyor :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir