Evde Bahçeye Yapay Su Kuyusu Yapmak

 

 

0

 

Evde bahçenize çeşitli dekorasyon çalışmaları yapıyorsanız, bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde bahçeye yapay su kuyusu yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Yapımı baştan sonra detaylı bir şekilde gösteriliyor. Sizde evinizde bu güzel çalışmayı yapabilir ve bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.

Evde bahçeye su kuyusu yapmak için resimli anlatımda adım adım nasıl yapacağınız gösteriliyor. Öncelikle bahçenizin neresine yapacaksanız, geniş bir yuvarlak yer çizip, o kısmın üzerindeki çimi veya toprağı biraz kaldırmanız gerekiyor.

Daha sonra üzerine mucur veya benzeri çakıl malzemesi koyarak zemini yapabilirsiniz. Daha sonra şekilli taşları yapı marketten alıp, yaptığınız çalışmanın üzerine sıra sıra üst üste koyabilirsiniz. En son aşama olarak son karede bitmiş halini sizde yapabilir ve ister içine naylon yerleştirip, süs havuzu olarak kullanabilirsiniz. İsterseniz yapay su kuyusu şeklinde süs olarak kullanabilirsiniz. Şimdi sizi bahçeye yapay su kuyusu yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

bahceye-yapay-su-kuyusu-yapmak

Evde bahçeye taştan yapay su kuyusu yaparak evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz. Misafirleriniz evinizin bahçesinde bir su kuyusu olduğunu düşünebilirler. Bu güzel süs çalışması evinizi güzelleştirecektir. Evde taştan veya tuğladan bu tür çalışmaları yapabilirsiniz. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap ve dekorasyon bölümlerinde bulabilirsiniz. Bu yazımın da altında karşınıza benzer süs havuzu, su kuyusu veya taştan havuz çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay su kuyusu yapmak için de bu güzel anlatımlı çalışmadan yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://theharpsterhome.wordpress.com/2012/04/12/low-ride-er/

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Tahtalardan Paspas Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir