Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı

 

 

0

 

Evde Bakliyatla Saksı Süsleme Sanatı

O nasıl olur demeyin! evet oluyor. Evde zamanı geçmiş veya taze bakliyatları kullanarak saksılarınızı süsleyebilirsiniz. Paylaşacağım çalışmada resimli anlatımı olan çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Malzeme olarak süslemede kullanacağınız bakliyat ve yapıştırıcı yeterli olacaktır. Saksılarınıza desen dahi yapabiliyorsunuz.

Evet tüm bu çalışmayı bakliyat kullanarak yapıyorsunuz. Resimli anlatıma bakarak sizde evinizde standart saksılarınızı süsleyebilir ve güzelleştirebilirsiniz. Gerçekten çalışma bittikten sonra ortaya harika ve şık saksı modelleri çıkacak. Eğer bu tür çalışmalar yapıyorsanız, bizimle paylaşın sitemizde yayınlayalım. Evet sıra geldi evde bakliyatla saksı süsleme sanatına ;

 

 

evde-kolay-bakliyat-ile-saksi-susleme-sanati

 

 

Daha önce paylaştığımız 2016 Yeni Pötikare Elbise Modelleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir