Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması

 

 

0

 

Evde Balondan Dekoratif Lamba Yapımı – Balondan Avize Çalışması

Daha önce size balondan dantelli kase yapılışı ile ilgili bir çalışma paylaşmıştım. Balonu şişiriyorsunuz, danteli balonun üzerine yapıştırıp, dantelin donmasını bekliyorsunuz. Ortaya balonu patlattıktan sonra harika bir dantelli sepet, dantel kase, dantel tabak çıkıyor. Bu yazımda ise yine balondan yardım isteyeceğiz ve harika bir dekoratif lamba yapacağım.

Resimli anlatımdan da anlayabileceğiniz gibi bir balon lazım ve ip lazım. Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya resimli anlatımdaki gibi hazır edebilirsiniz. Daha sonra balondan yardım alarak harika dekoratif ışık veya dekoratif avizeler yapabilirsiniz. Evde kolay avize yapımı ile ilgili paylaştığım yazılarımda da yine balon kullanılmıştı. Bu paylaşacağım çalışmada da yine balon kullanılmaktadır.

 

 

evde-kolay-balondan-dekoratif-lamba-yapimi-balondan-avize-yapimi

ballon lustre – ballon lysekrone – balloon chandelier

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Tığ Örgüsüyle Kırlent, Yastık Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir