Evde Balondan Kolay Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Balondan Kolay Vazo Yapımı – Resimli Anlatım

Evde balon kullanarak harika bir dekoratif vazo yapmaya ne dersiniz? Bu yazımda paylaşacağım bu güzel çalışmayı yapabilmeniz için renkli balonlara ihtiyacınız var. Yada ne renk bir çiçeklik veya vazonuz olmasını istiyorsanız o renkte balon alıp, resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek, sizde evinize dekoratif vazo yapabilirsiniz. Evde kolay vazo yapımı ile ilgili daha önceden de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ise sizlere evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için balondan kolay vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatımlar paylaşacağım. Evde balondan yapılan çalışmalarla ilgili değişik çalışmaları sitemizdeki kategorilerden rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım balon çalışması sonrası evinize harika bir çiçeklik yapmış olacaksınız. Evde balondan kolay vazo yapılışı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-balondan-kolay-vazo-yapimi

evde-balondan-kolay-vazo-yapimi2

Ballon Vase – balloon vase – vase en ballon

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kolay Batman Boyama Resimleri - Batman Boyama Sayfaları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir