Evde Bardakta Renkli Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Evde Bardakta Renkli Mumluk Yapımı – Resimli Anlatım

Evde bardakta renkli mumluk yapılışı ile ilgili paylaşacağım resimli anlatım sayesinde sizde evinizde çok güzel şık renkli mumluklar yapabileceksiniz. Evde bardak içine renkli mumları eritip, farklı katmanlar oluşturarak harika ve rengarenk mumluklar yapabilirsiniz. Malzemeler su bardağı veya kalın süs bardağı, renkli mumlar veya mum malzemesi hazırlamanız yeterli… daha sonra bu malzemeleri resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip ederek çok güzel renkli mumluklar yapabilirsiniz. Evde bardakta renkli mumluk yapılışı ile ilgili resimli anlatımdan yararlanarak evinize harika dekoratif mumluklar yapabilirsiniz. Sitemizde diğer mumluk çalışmalarını bu yazımızın sonunda yer alan bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Evde bardakta renkli mumluk yapımı ile ilgili resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-bardakta-renkli-mumluk-yapimi evde-bardakta-renkli-mumluk-yapimi2

Kerzenhalter aus – candle holder made – bougeoir fait

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Kitap Kaplıklarından Süs Çiçeği Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir