Evde Boncuklu İpten Kolay Takı Yapmak

1x1.trans

Evde kolay takı yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve kolay yapılan bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde boncuklu ipten takı yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde boncuklu kolye yapmak için daha önce de benzer takı çalışmalarının resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında boncuklu takı yapmak için benzer birçok çalışma karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Evde boncukla ipten kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Hobi marketlerden de takı yapmak için birçok malzemeyi temin edebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;


evde-boncuktan-iple-kolay-taki-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7464.html

Kurbağa Etamin Örneği başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*