Evde Boncuklu İpten Kolay Takı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay takı yapmak için bugün yine sizlere çok güzel ve kolay yapılan bir takı çalışmasının resimli anlatımını paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde boncuklu ipten takı yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde boncuklu kolye yapmak için daha önce de benzer takı çalışmalarının resimli anlatımı ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında boncuklu takı yapmak için benzer birçok çalışma karşınıza çıkacak.

Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Evde boncukla ipten kolay takı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları tek tek gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Malzemeleri kendinize göre değiştirebilir veya incik boncuk satan dükkanlardan temin edebilirsiniz. Hobi marketlerden de takı yapmak için birçok malzemeyi temin edebilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

evde-boncuktan-iple-kolay-taki-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7464.html

 

Daha önce paylaştığımız Kurbağa Etamin Örneği başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir