Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım


Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı – Resimli Anlatım

Tel ve boncuk çiçek yapımı ile ilgili araştırmalar yaparken karşıma çıkan bu güzel çalışmayı sizlerle de paylaşmak istedim. Evde boncuktan ağaç süs yapımını anlatan bu çalışmayı sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evini güzelleştirmek isteyen bayanlar mutlaka bu çalışmayı yapmalı ve evlerini dekoratif yönden güzelleştirebilirler. Evde boncuktan süs yapımı ile ilgileniyorsanız, bu yazımda paylaşacağım resimli anlatım çok hoşunuza gidecek. Kısa sürede sizde boncuktan ağaç şeklindeki bu süs çalışmasını yapabileceksiniz.

Yaparken eğlenebileceğiniz bir çalışma olup, yapımı da oldukça kolaydır. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde çokça bulabilirsiniz. Dekorasyon kategorimizde de yine çeşitli ev güzelleştirme fikirleri yer almaktadır. Umarım hepsi beğeneceğiniz çalışmalar olacak… kolay gelsin.

evde-boncuktan-agac-sus-yapimi

source : http://www.diycraftproject.com/2015/01/diy-heart-shaped-beaded-decorative-tree.html

bead tree – arbre de talon – Perlenbaum

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*